Jebkura erudīta cilvēka domāšanas pamatā ir pacietība un līdzsvars.
Vislatvijas karjeras nedēļas ietvaros, 17.oktobrī Balvu profesionālajā un vispārizglītojošajā viduskolā notika erudīcijas spēle “Gudrais amatnieks”. Spēles pamatjautājumi bija saistīti ar profesijām, kuras iespējams apgūt mūsu skolā – tērpu stila dizainu, šušanu, būvgaldniecību un komerciznību nozari.
Spēlē sacentās četras komandas, kuru sastāvā piedalījās ne tikai mūsu skolas jaunieši un vadība, bet arī pārstāvji no Balvu novada pašvaldības, ciemiņi no Alūksnes Bērnu un jauniešu centra un uzņēmēji no Balvu novada.


Godpilno pirmo vietu izcīcīja skolas vadības un Balvu novada pašvaldības pārstāvju komanda, otro vietu ieguva Balvu profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas jauniešu komanda.
Spēle noritēja spraigi un aizraujoši, katrai komandai sacenšoties par uzvaru. Paldies ikvienam par aktīvu dalību spēlē! Sirsnīgi pateicamies sponsoriem – grāmatnīcai “Litiņa” par sarūpētajām balvām.

 

Vai Jūs atbalstāt ideju par jauniešu debašu kluba izveidi?