Mūsu skolas 10b. klases audzēknes Agita Matule, Ieva Šmate un Loreta Trofimova darbojas projektā „Esi līderis”.  Šī projekta ietvaros tiek organizēti dažādi pasākumi un interesantas aktivitātes.

29.februārī mūsu  komanda „Biznesa lēdijas” ar devīzi „Loģika nav ilūzija” devās  uz Biznesa spēļu konkursu ”Ceļš uz bagātību”, kurš notika Rēzeknē Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs". Konkursa mērķis ir pulcēt uzņēmīgākos, drosmīgākos, mērķtiecīgākos un atraktīvākos jauniešus Latvijā. Tos, kas uzdrīkstas sapņot un, galvenais, izvirza un īsteno mērķus savas nākotnes labā.

 

Biznesa spēļu konkursā piedalījāmies pirmo reizi. Kopā konkursā  par uzvaru cīnījās 33 komandas. Šajā konkursā visi savā starpā bijām konkurenti un iejutāmies uzņēmēju lomā, kuriem vajadzēja uzsākt savu biznesu- atvērt  zivju audzētavu, veikt visizdevīgākos darījumus un gūt vislielāko peļņu. Uzdevumos bija jāaizņemas nauda bankā, tad tā jāatgriež atpakaļ, samaksājot procentus, jāslēdz līgumi ar kafejnīcu, restorānu vai veikalu, bija jāveic daudz un dažādu matemātiski aprēķinu. Tā kā piedalījāmies pirmo reizi, rezultāti ļoti apmierina. Kopumā konkurss nebija viegls, bet  tagad ir vieglāk izvērtēt to, ko vēlamies darīt nākotnē. Šo spēli uztvērām diezgan nopietni un sapratām, cik  atbildīgi ir jāveic  nozīmīgi darījumi. Bet galvenais ir riskēt un nebaidīties, un viss izdosies!

 

  Pēc spēles devāmies ekskursijā pa  ARPC ”Zeimuļs” telpām un tikām iepazīstinātas ar tā  darbību. Bija jauki un interesanti.

 

Projekta konsultante sk.Vineta un līderes  Agita, Ieva LoretaVai Jūs atbalstāt ideju par jauniešu debašu kluba izveidi?