Otrdien, 10. maijā Daugavpils pulcināja Latgales Profesionālo izglītības iestāžu dalībniekus uz radošo pasākumu „Radi, raidi, rādi!”. Skatītāji varēja vērot vairāk kā 40 priekšnesumus gan Vienības laukumā, gan Latviešu Kultūras centrā. 

Skolas piedāvāja arī radošās darbnīcas. Mūsu skolas darbnīcu vadīja skolotājs Ēriks Kanaviņš, kur varēja izmēģināt koka rotaļlietas un darināt finiera saplākšņa ziediņus. Ēriks uzslavēja meitenes, kurām šis darbs padevās daudz labāk nekā zēniem.

Mūsu meitenes demonstrēja tērpu kolekciju „Jauna versija”, un saņēma ne tikai uzslavas par tērpu kvalitāti, dizainu un modeļu skatuves mākslu, bet arī ieguva visaugstāko punktu skaitu. Kolekcijā pavisam ir 20 dažādi klasiski tērpi ar daudzveidīgiem aksesuāriem. Ar meitenēm kopā darbojās skolotājas Anita un Aiga.

 

Runas mākslu pārstāvēja Aleksejs Trahnovs un Elvis Garais. Zēnu sniegumu atzinīgi novērtēja VISC projekta vadītāja Kristīne Bulka.

 Dalībnieku rezultāti ar iegūtajiem punktiem  vēlāk tiks publicēti.

Visi pasākuma dalībnieki pusdienoja Park Hotel Latgola un izklaidējās slēgtajā disko vakarā „Queen Club”. Savukārt skolotājiem bija sarūpēts cienasts, kur vienlaikus noritēja sarunas ar žūriju.

Tā bija vēl viena lieliska pieredze, kur skolotāji un bērni varēja radoši izpausties. Daugavpilī par mūsu labsajūtu rūpējās PIKC Būvniecības tehnikuma audzēkņi, bet par apmaksātu ceļu un pusdienām – mūsu skolas direktore. Pateicamies!

A. MatuleVai Jūs atbalstāt ideju par jauniešu debašu kluba izveidi?