Atlikušas pēdējās dienas, lai paspētu nobalsot par mūsu skolotāju Ēriku Kanaviņu, ieejot žurnāla "Dari pats" facebook lapā!










Vai Jūs atbalstāt ideju par jauniešu debašu kluba izveidi?