Šī gada 18.oktobrī BPVV norisinājās karjeras diena, kurā viesojās uzņēmēji un komemercdarbības konsultanti, kā arī citu izglītības iestāžu pārstāvji. Uzņēmēji ieradās, lai skolēniem pavēstītu personīgos veiksmes stāstus, par to, kā kļūt par veiksmīgu uzņēmēju, kā veiksmīgi darboties Latvijas darba tirgū. Komercdarbības pārstāvji Andris Kucins un Valdis Mitenbergs, atzina, ka ikvienam ir iespēja uzsākt savu biznesu un tam esot nepieciešami trīs priekšnosacījumi – izglītība, biznesa ideja un pieredze. Savukārt SIA “Eco Fabrika” īpašnieks Guntars Šults jauniešiem pavēstīja, ka galvenā ir vēlme darboties un sasniegt augstāku mērķi, censties, jo centība tiek pamanīta. Ikvienam ir iespēja sasniegt savus sapņus!


Līdzīgus uzskatus pauda SIA “Čivix” īpašnieks Ivars Saide, kurš jauniešiem dalījās ar savu personīgo pieredzi un iespaidiem, jo savu biznesu uzsācis 14 gadu vecumā. I.Saide mudināja nebaidīties, jo katra ideja uz kuru tiekot mērķtiecīgi iets, esot attīstāma! Uzņēmējs iedrošināja skolēnus censties, turpināt iesākto un pilnveidot sevi! Uzņēmējs uzsvēra, ka pesrpektīvas ir jāattīsta Latvijā, nevis jādodas prom uz ārzemēm.
Noslēgumā biznesa konsultanti jauniešiem bija sagatavojoši spēli, kurā skolēni sadalījās komandās un katra komanda analizēja attēlu, piedāvājot savas biznesa idejas. Uzņēmējdarbības pārstāvis A.Kucins atzina, ka visas idejas ir dzīvotspējīgas un realizējamas. Veiksmīgāko komandu pārstāvjiem tika sniegta iespēja pedalīties izzinošā braucienā saistībā ar uzņēmējdarbības jomu.Vai Jūs atbalstāt ideju par jauniešu debašu kluba izveidi?