Šī gada 3.decembrī skolā tika aizdegta pirmā Adventes svece. Tradicionāli Adventes laikā katru svētdienu tiek aizdedzināts pa vienai svecītei vainagā. Aplis, ko veido vainags, kopš senseniem laikiem simbolizē vienotību.

Pasākums iesākās ar direktores uzrunu klātesošajiem, mudinot aizdomāties ikvienu par  to,  kāda attieksme mums ir vienam pret otru, cik izpalīdzīgi esam. Direktore ieteica, veikt labus darbus no sirds, un Ziemassvētku laiku gaidīt klusi un optimistiski noskaņotiem.

Pasākumam turpinoties, ar muzikālu veltījumu “Pasaulei” uzstājās skolas vokālais ansamblis. Savukārt 7.klases izglītojamā D. Prokofjeva un 2.kursa audzēkne   Sindija Logina  uzstājās ar sirsnīgu vēstījumu par Adventes laiku.

Tā kā Adventes pirmajā svētdienā sākas jaunais Baznīcas liturģiskais gads, kas tradicionāli noslēdzas ar Mūžības svētdienu un šāda kārtība veidojusies no izpratnes, ka cilvēka ticības dzīve sākas līdz ar sastapšanos ar Dievu, skolā viesojās un klātesošos uzrunāja  Balvu Romas katoļu draudzes prāvests Mārtiņš Klušs. Prāvests lika ieskatīties savā pagātnē, un saprast, ka lai arī ikgadu mūsu dzīvēs ir svētki, kuri atkārtojās, ir jāizvērtē, ko esam sasnieguši, vai ir lietas, kuras būtu jāmaina, un kas būtu jādara, lai dzīve mainītos uz labo pusi. M.Klušs jauniešiem ieteica saticīgi pavadīt šo gaidīšanas laiku gan ģimenē, gan skolā.Vai Jūs atbalstāt ideju par jauniešu debašu kluba izveidi?