Baltā galdauta svētku tradīcija ir veidota, lai godinātu 1990. gada 4. maija notikumus. Šie svētki pulcina pie galda ģimeni, draugus, kaimiņus.
Arī mūsu skolā pulcējāmies kopīgā pasākumā. Svētki iesākās ar skolas ansambļa muzikālo veltījumu klātesošajiem. Direktore B.Vizule uzrunāja ikvienu, mudinot izprast svētku nozīmi, aizdomāties par to, ka mūsu zemē ir iespējas visiem strādāt, mīlēt to, ko dari, veidot ģimenes un ievērot tradīcijas.
Šodien, 3.maijā, iepriecināja Z/S “Kotiņi” pārstāvji V.Kuļša un R.Keišs, aicinot mīlēt savu tēvuzemi, izprotot to, ka arī te ir daudzveidīgas iespējas. R.Keišs jauniešus iepazīstināja ar Z/S “Kotiņi” saimniecības darbības pamatprincipiem un produkciju. Interesanti bija skatīties video par “Kotiņu” saimniecību, klausīties saimnieka A.Ločmeļa stāstījumu, kā veidojās saimniecība, kā arī ar interesi vērojām kāda tehnika šodien ir saimniecībā. Bijām pārliecināti par Z/S “Kotiņi” attīstību un cilvēku milzīgo ieguldījumu.


Pēc stāstījuma ikvienam klātesošajam bija iespēja piedalīties viktorīnā un iegūt 15 vērtīgas balvas. Arī šogad neizpalika tīmekļa spēle “Kahoot”, kurā jaunieši centās parādīt zināšanas un atpazīt dažādas graudaugu šķirnes, veiksmīgākie dalībnieki tika apbalvoti.
Pasākuma noslēgumā Z/S “Kotiņi” saimniece V.Kuļša aicināja pie balti klāta galda, kur ikviens varēja nogaršot dažādus pagatavotus ēdienus no saimniecībā audzētiem graudaugiem. Īpaši visi sajūsminājās par saldēdienu no pērļu grūbām.
Paldies Z/S “Kotiņi” par sirdssiltumu, labdarību, dāvāto prieku un dzimtās zemes mīlestību! Pasākums tiešām bija sirsnīgs, izglītojošs un iedvesmojošs. Lai ikvienam skaists un ģimeniskā lokā pavadīts šis svētku laiks!Vai Jūs atbalstāt ideju par jauniešu debašu kluba izveidi?