BPVV apgūst „Latvijas skolas somu” 2019. gada 25. aprīlī iniciatīvas „Latvijas skolas soma” projekta ietvaros Balvu profesionālajā un vispārizglītojošajā vidusskolā viesojās grupa „Carnival Youth”, lai priecētu izglītojamos un skolotājus. Priecājamies, ka arī izglītojamo vecāki varēja baudīt koncertu Vecāku dienas ietvaros. Tikšanās laikā bija iespēja veidot diskusiju ar grupas dalībniekiem, kā arī baudīt mūziku. „Carnival Youth” ir viena no veiksmīgākajām jaunās paaudzes grupām Baltijā, kas spēlē indie stila mūziku.

Diskusijas laikā uzzinājām, ka grupai izdoti trīs albumi un kopš 2014. gada kopumā “Carnival Youth” snieguši vairāk nekā 200 koncertus Latvijā, Baltijas valstīs, Vācijā, Anglijā, Šveicē, Polijā, Čehijā, Slovākijā un citviet Eiropā, kā arī ASV. Koncertu ieskandināja dziesma “Birthday”, kas tapusi Latvijas laukos, vienā no grupas dziesmu rakstīšanas nometnēm. Tā stāsta par bezrūpīgo un pacilāto sajūtu, kas reizēm varbūt tikai ilūzija un ko iespējams izjust reizi gadā – savā dzimšanas dienā. „Kilometriem tālu” ir Carnival Youth pirmais singls no albuma "Vienā vilcienā".

Benita Urtāne Balvu profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas skolotājaVai Jūs atbalstāt ideju par jauniešu debašu kluba izveidi?